top of page

Fort Noks

Spoločnosť Fort Noks je najväčšia stavebná a správcovská spoločnosť v regióne Slnečné pobrežie, Bulharsko. Jej sieť tvorí 10 komplexov.

Harmony Suites

Harmony Suites – cenovo dostupný luxus v špičkových bulharských prímorských rezortoch. V súčasnosti má spoločnosť už 11 komplexov.

Exkluzívne ponuky, výhradne predávané iba pod našou značkou.

EXKLUZÍVNE

​Najlepší hotel a apartmánový hotel v Bulharsku na dovolenku s deťmi. Znie to ako otravné reklamné slogany? Ale nie – v našom prípade sú to zaslúžené ocenenia a tituly, objektívne hodnotenia Premier Fort v nezávislých rezervačných platformách: Booking a Tripadvisor, reálne ceny vo vyhľadávači Google My Business a na platforme Facebook.

Prestige Fort Beach

​Ide o exkluzívny komplex prvej línie, ktorý sa nachádza v severnej časti Slnečného pobrežia, v tesnej blízkosti mesta Saint Vlas. Všetky apartmány ponúkajú nádherný výhľad na more. Prestige Fort Beach je vďaka architektonickému prevedeniu, kvalitne vykonanej stavbe s kvalitnými stavebnými materiálmi a hlavne jedinečnej polohe na pláži ideálna ako na investíciu, tak aj na druhý domov na morskej strane.

Pripravujeme

Grand Resort

​Grand Resort je najväčší rezidenčný komplex na pobreží Čierneho mora v Bulharsku, ktorý sa nachádza medzi mestami Saint Vlas a Elenite, hneď vedľa krásnej odľahlej pláže plnej prírodných krás a ponúka nádherný výhľad na more. Takmer všetky apartmány majú exkluzívny panoramatický výhľad na celé Slnečné pobrežie a Nessebarský záliv. Nádherná poloha spolu s najlepšou infraštruktúrou v okolí dáva príležitosť pre pokojnú rodinnú dovolenku a aktívnu turistiku.

Pripravujeme

Holiday, Orchid, Nessebar Fort Golf Club

Holiday Fort Golf Club a Orchid Fort Garden sú vhodné pre vzrušujúcu rodinnú dovolenku počas leta a tiež pre pohodlné celoročné bývanie v najlepšom bulharskom čiernomorskom letovisku – Slnečnom pobreží. Golfový klub Holiday & Orchid Fort sa nachádza hneď vedľa krásneho aquaparku a 10 minút chôdze od krásnych pláží Slnečného pobrežia a v tesnej blízkosti nášho komplexu Nessebar Fort Club. Poloha komplexu je veľmi výhodná – nachádza sa len kúsok od preľudneného centra letoviska a zároveň v pešej vzdialenosti od nádherných pláží Slnečného pobrežia a vzrušujúceho nočného života v letovisku. Nachádza sa necelých 500 metrov od centra letoviska Slnečné pobrežie, kde nájdete rôzne možnosti zábavy.

Pripravujeme

Privilege Fort Beach

Nádherná piesočnatá pláž, neďaleký aquapark, supermarket, taxi a autobusová doprava robia z komplexu ideálne miesto pre letnú dovolenku na bulharskom pobreží Čierneho mora. V "Privilege Fort Beach" nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlnú a relaxačnú dovolenku s rodinou! Vy a vaše deti si môžete užiť bazény, jacuzzi a umelú rieku plávajúcu komplexom. Všetky bazény majú plavčíkov. Ležadlá okolo bazénov sú bezplatné. Okrem nádherných bazénov a krásnej zelene sú tu štyri detské ihriská, vonkajšie fitness, kozmetické a masážne centrum, zdravotné stredisko, supermarket, fitness, sauna, Pizza restaurant, „Loď – Bar-Reštaurácia“ s panoramatickým výhľadom, bezplatné parkovisko pre majitelia a hostia, tenisový kurt/futbalové ihrisko.

Pripravujeme

Messambria Fort Beach

Apartmány Messambria Fort Noks Beach sa nachádzajú na pláži medzi letoviskami Elenite a Slnečné pobrežie v nádhernej a pokojnej zátoke Robinson. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v úpätí Balkánskeho pohoria a oblasti je mimoriadne vzácnou súčasťou morskej a horskej oblasti. V apartmánoch Messambria Fort Noks Beach máte k dispozícii všetko, čo potrebujete pre relaxáciu a pohodlnú dovolenku pri mori – reštaurácie, masáže, saunu či kozmetický salón. Využívať môžete aj okolo pláže a ležadiel bazéna. Parkovať môžete na neďalekom parkovisku za poplatok.

Pripravujeme

Riviera Fort Beach

Riviera Fort Beach sa nachádza priamo na pláži v obci Ravda. Krásny komplex prvej línie s nádherným výhľadom na more. Komplex je ideálny pre rodinnú dovolenku, ponúka bazén, bezplatné ležadlá, detský bazén s tobogánom, tenisový kurt/futbalové ihrisko, detské ihrisko, bezplatné parkovisko, záhradnú reštauráciu pri bazéne s úžasným panoramatickým výhľadom na more. Nákupná zóna a všetky zábavné atrakcie Ravda sú vzdialené len pár minút. Pamiatka UNESCO, staré mesto Nessebar, je tiež v tesnej blízkosti a rozhodne stojí za to vidieť. Majitelia platia ročnú daň za údržbu a správu vo výške 12,50 eur (vrátane 20% DPH) za meter štvorcový z celkovej sumy. plocha bytu. Táto daň sa vzťahuje na:

Pripravujeme

Green Fort

Apartmány Green Fort Noks sa nachádzajú na nádhernom mieste na úpätí hôr Slnečného pobrežia, v mieste, kde sa borovicový les stretáva s piesočnými plážami. Naskytá sa z nich nádherný výhľad na more. Ponúkajú výnimočnú kombináciu morského a horského podnebia. Pláž je vzdialená len 5 minút chôdze. Kompletne vybavené majú spálňu, dobre vybavenú kuchyňu a obývaciu izbu s rozkladacou jedálňou a konferenčným stolom. K vybaveniu patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a digitálna TV s viac ako 20 anglickými a 40 ruskými kanálmi. Apartmány Green Fort Noks majú bohatú ponuku detských aktivít vrátane špeciálneho bazéna, tobogánu a detského ihriska. Zašportujte si na tenisovom kurte alebo na futbalovom ihrisku a večeru si vychutnajte v záhradnej reštaurácii s terasou s panoramatickým výhľadom na more. Apartmány Green Fort sa nachádzajú v blízkosti starobylého mesta Nesebar zapísaného na zozname UNESCO s historickou atmosférou a množstvom starých kostolov a stredovekých budov.

Pripravujeme

Golden Fort

3 hviezdičkové apartmány Golden Fort Apartments majú ideálnu polohu na Slnečnom pobreží len 620 m od centra. Apartmán poskytuje ľahký prístup k tanečnému klubu Revolution, motokárovej dráhe, policajnej stanici a len 20,7 km od letiska Burgas.

Pripravujeme

Sunny Fort

Medzi obľúbené zaujímavosti v okolí Sunny Fort patrí Slnečné pobrežie, aquapark Action a kasíno Kuban. Najbližšie letisko Burgas sa nachádza 30 km od apartmánu Sunny Fort a ubytovacie zariadenie ponúka platený letiskový transfer. Podľa nezávislých hodnotení majú naši hostia túto časť destinácie Slnečné pobrežie v obľube. Pre hostí je k dispozícii dobre vybavený tenisový kurt. V reštaurácii si môžete dať chutné jedlo, relaxovať alebo podniknúť obchodné rokovania. V okolí je čo vidieť, takže sa môžete vydať na turistiku. Je možné použiť internet. Rodinná izba je vhodná pre rodiny s deťmi a pre skupinu priateľov. Zariadenie je atraktívne pre tých ľudí, ktorí pricestovali na svojich autách, pretože ich budú môcť umiestniť na bezplatnom parkovisku. V teplejších mesiacoch si môžete zaplávať vo vonkajšom bazéne. Na území je udržiavaná záhrada. V prípade potreby je k dispozícii kyvadlová doprava na letisko.

Pripravujeme

Fort Noks

EXKLUZÍVNE

Spoločnosť Fort Noks Ltd bola založená v roku 1995. V priebehu rokov bola spoločnosť zodpovedným a spoľahlivým partnerom a stala sa najväčšou stavebnou a správcovskou spoločnosťou v regióne Slnečné pobrežie. Naším poslaním je zamerať sa na uspokojenie potrieb našich klientov ponukou širokej škály dovolenkových apartmánov, ktoré sa nachádzajú v pobrežných dovolenkových dedinách. Zaviazali sme sa počúvať a porozumieť požiadavkám našich klientov a poskytovať profesionálny a skúsený personál. Naše komplexy sa nachádzajú v najlepších bulharských prímorských letoviskách: Elenite, Saint Vlas, Sunny Beach, Ravda, 30-40 kilometrov od letiska v Burgase. Kúpou od nás získate nielen investíciu do nehnuteľnosti, ale aj tie najlepšie služby údržby a správy v danej oblasti. Väčšina našich komplexov je v prvej línii s obmedzeným prístupom s osobnými magnetickými kartami, 24-hodinovou bezpečnosťou a videomonitorovaním. Okrem dovolenky nebude na čo myslieť. Infraštruktúra našich komplexov sa každým rokom zlepšuje, vďaka neustálemu kontaktu medzi nami a našimi klientmi. Ponúkame na predaj luxusné dovolenkové apartmány v našom komplexe Prestige Fort Beach , ktorý sa nachádza medzi Svätým Vlasom a Slnečným pobrežím. Premier Fort aparthotel – Pride of Ownership – S radosťou Vám oznamujeme možnosť kúpy nehnuteľnosti v aparthoteli Premier Fort. Skutočne jedinečná príležitosť – investícia do vysoko výnosnej nehnuteľnosti v prvej línii rezortu s GARANCIOU PRÍJMU Z PRENÁJMU. Komplex je určený na celoročné bývanie. Všetky apartmány sú plne zariadené, úplne pripravené na bývanie a prenájom v súlade so štandardmi a požiadavkami touroperátorov. Jedinečné apartmány s výhľadom na more nájdete aj v našich ďalších komplexoch – v blízkosti Elenite v Messambria Fort Beach a Privilege Fort Beacha v Ravde – Riviera Fort Beach. Klientom, ktorí chcú nakúpiť na Slnečnom pobreží, môžeme ponúknuť Zelenú pevnosť , len pár minút od pláže a všetkých atrakcií, ktoré rezort ponúka. Apartmány v Holiday Fort Club & Orchid Fort Garden sú v dosahu každého, už od 17 000,00 EUR. Komplexy sa nachádzajú hneď vedľa aquaparku a len 10-15 minút chôdze od pláže. V areáli sa nachádza deväť bazénov, detské a športové ihriská a množstvo rekreačných oblastí. Naša pýcha FORT NOKS GRAND RESORT je najväčší a najrozvinutejší komplex v tejto oblasti. Pozostáva z piatich dovolenkových komplexov – Marina View Fort Beach a Panorama Fort Beach tvoria prvú líniu, kým Sea Fort, Crown a Imperial Fort Club tvoria druhú líniu. Morská aj lesná časť tohto rezortu ponúka ideálnu príležitosť pre rodinnú dovolenku. Celková plocha strediska je viac ako jedenásť hektárov, z toho polovica je vyhradená pre množstvo rôznych zelených plôch. Ak chcete kúpiť nehnuteľnosť na bulharskom pobreží, musíte si vybrať GRAND RESORT.

Harmony Suites Monte Carlo

​Najlepší hotel a apartmánový hotel v Bulharsku na dovolenku s deťmi. Znie to ako otravné reklamné slogany? Ale nie – v našom prípade sú to zaslúžené ocenenia a tituly, objektívne hodnotenia Premier Fort v nezávislých rezervačných platformách: Booking a Tripadvisor, reálne ceny vo vyhľadávači Google My Business a na platforme Facebook.

Harmony Suites Palace

​Ide o exkluzívny komplex prvej línie, ktorý sa nachádza v severnej časti Slnečného pobrežia, v tesnej blízkosti mesta Saint Vlas. Všetky apartmány ponúkajú nádherný výhľad na more. Prestige Fort Beach je vďaka architektonickému prevedeniu, kvalitne vykonanej stavbe s kvalitnými stavebnými materiálmi a hlavne jedinečnej polohe na pláži ideálna ako na investíciu, tak aj na druhý domov na morskej strane.

​Harmony Suites

EXKLUZÍVNE

Chcete vlastniť alebo investovať do jedinečných apartmánov len pár metrov od trblietavých pieskov bulharského pobrežia Čierneho mora? Potom ste na správnom mieste! Harmony Suites stavia najmodernejšie obytné komplexy špeciálne prispôsobené vašim potrebám a želaniam. Celá škála služieb, ktoré poskytujeme, vám umožňuje sedieť a užívať si čas, zatiaľ čo my sa o všetko postaráme. To zahŕňa široký výber možností predaja nehnuteľností, právnu podporu, registráciu a správu nehnuteľnosti. Váš luxusný apartmán je vhodný na sezónny aj celoročný pobyt. Okrem toho obytné komplexy obsahujú všetko potrebné pre váš pohodlný pobyt a rekreáciu: Zelené plochy na prechádzky bez stresu; Bazény pre každý vek a vkus; Moderné SPA centrum pre dokonalý relax; Vynikajúce vnútorné a vonkajšie rekreačné oblasti pre vaše božské pohodlie. Získate byt dokončený na kľúč s fascinujúcim interiérom a rozmanitým vybavením. Väčšina z nich je kompletne zariadená a má všetky potrebné domáce spotrebiče, aby ste sa mohli ihneď nasťahovať.

bottom of page