top of page

Popis komplexu

Harmony Suites stavia najmodernejšie obytné komplexy špeciálne prispôsobené vašim potrebám a želaniam. Celá škála služieb, ktoré poskytujeme, vám umožňuje sedieť a užívať si čas, zatiaľ čo my sa o všetko postaráme. To zahŕňa široký výber možností predaja nehnuteľností, právnu podporu, registráciu a správu nehnuteľnosti. Váš luxusný apartmán je vhodný na sezónny aj celoročný pobyt. Okrem toho obytné komplexy obsahujú všetko potrebné pre váš pohodlný pobyt a rekreáciu: Zelené plochy na prechádzky bez stresu; Bazény pre každý vek a vkus; Moderné SPA centrum pre dokonalý relax; Vynikajúce vnútorné a vonkajšie rekreačné oblasti pre vaše božské pohodlie. Získate byt dokončený na kľúč s fascinujúcim interiérom a rozmanitým vybavením. Väčšina z nich je kompletne zariadená a má všetky potrebné domáce spotrebiče, aby ste sa mohli ihneď nasťahovať.

290-1300m

Od mora

Vzdialenosť od mora do komplexu je to čo určite každého zaujíma.

9.1

Hodnotenie zákazníkov

Skutočné hodnotenia ľudí ktorý už boli v tomto komplexe.

3

Bazény v komplexe

Bazény sú k dispozícií pre majiteľov bezplatne.

3

Stravovacích zariadení

Špičkové reštaurácie priamo v areály, rýchle občerstvenie alebo bufetové stravovanie.

SPA

Wellness centrum

Relaxačné SPA wellness centrum.

28km

Od letiska

Najbližšie letisko je v Burgase. Vzdialenejšie (2 hod. autom) je vo Varne.

Poloha

Každý komplex je postavený na ekologicky čistom mieste, obklopený prírodnými parkami, kvetinovými záhonmi, morom a množstvom čistého vzduchu. Pre vaše pohodlie sú všetky obytné štvrte Harmony Suites vybavené množstvom zariadení. Môžete sa tešiť na plne vybavené fitnescentrum, množstvo relaxačných priestorov a útulné miesta na grilovanie. Osobitnú pozornosť venujeme vašim deťom, čoho dôkazom sú viaceré detské ihriská a minizoo. Infraštruktúra Harmony Suites bola navrhnutá tak, aby ste mali pocit, že kráčate vo svojich najodvážnejších snoch. Všetky komplexy sa nachádzajú v najprestížnejších oblastiach bulharského pobrežia Čierneho mora na pokojných zelených miestach, len pár stoviek metrov od mora. Žiadny hluk z rušného nočného života a v krátkej pešej vzdialenosti od bánk, kaviarní, lekární, supermarketov a všetkého, čo potrebujete k modernému životu po celý rok. A ak ste športový a adrenalínový nadšenec, do 15 minút chôdze od komplexov sa nachádza krásny aquapark s tenisovým kurtom. Harmony Suites je veľmi hrdá na svoje obytné komplexy. Naša konštrukcia spĺňa všetky potrebné predpisy. A pre vaše maximálne pohodlie nám náš personál, odbornosť a vybavenie umožňujú vybudovať vysokokvalitné a najmodernejšie zariadenia. Pri stavbe používame výhradne prírodné materiály vrátane rakúskych tehál Wienerberger , travertínového kameňa a tepaného železa (v balkónovej úprave). Pre vaše pohodlie sme úplne opustili používanie sadrokartónu. Namiesto toho používame vysokotlakový omietací stroj.

Predávané exkluzívne iba pod našou značkou.

EXKLUZÍVNE

Harmony
Suites

Apartmány

Harmony Suites nie sú len apartmány. Je to filozofia. Filozofia kvalitnej stavby, zmyslu pre najmenší detail a realizácie v stanovenom čase každého projektu. V súčasnosti má spoločnosť vybudovaných už 11 obytných komplexov. Každý z nich má množstvo výhod pre vás a vaše deti, vrátane vnútorných a vonkajších bazénov rôznych veľkostí, stolného tenisu, vírivky a sauny, posilňovne s osobným trénerom a masážnym terapeutom (na vyžiadanie). Zložitý dizajn obytných komplexov veľmi oslovuje deti, vďaka čomu sú Harmony Suites neodolateľne atraktívne pre rodiny s deťmi. Vašim deťom sa bude páčiť Hobitova jaskyňa, amfiteáter s veľkou šachovnicou, ako aj vodopád na umelej rieke, ktorá milostivo pretína areál.

bottom of page