top of page

Počet izieb

2

Od mora

150 m

Rozloha

74 m2

Od letiska

21,5 km

Zariadené

áno

Od centra

150 m

Poschodie

7

Kúpeľní

1

Parkovanie

áno

Emerald Beach Resort & Spa, ulitsa "Makedonia", Ravda, Bulharsko

Adresa nehnutelnosti

9fb7d6f8-9718-483b-8db4-90a13eaacd14

ID ponuky

Číslo apartmánu

Michal Kubošek

Agent

+421905552888

Popis

Chcete výhodne investovať voľné financie, zabezpečiť si príjem z prenájmu alebo kúpiť nehnuteľnosť pre vlastnú potrebu? Pozývame Vás na zváženie našej ponuky a kúpu apartmánu v rezidenčnom komplexe priamo na pláži.

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľmi pekný a kompletne zariadený apartmán 2kk (74m2) s balkónom a s úchvatným výhľadom vo veľmi štýlovom a prestížnom 5***** rekreačnom Spa-komplexe s niekoľkými vonkajšími bazénmi. Nachádza sa priamo pri mori.

Apartmán sa nachádza vo veľmi pekne udržiavanom rekreačnom apartmánovom komplexe len s niekoľkými vonkajšími bazénmi, ktorý sa nachádza len 100 m od mora v letovisku Ravda v Bulharsku.

Komplex Resort & Spa Ravda, ktorý sa nachádza na pobreží Čierneho mora, v jednom z najkrajších letovísk v Bulharsku, Ravda, v tichej oblasti neďaleko rušného rekreačného strediska.

Aparthotel Resort & Spa Ravda uspokojí všetkých náročných klientov, ktorí hľadajú pokoj a pohodlie. Rezort je výbornou voľbou ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre páry a skupiny. Pláž sa nachádza len pár krokov od rezortu. Komplex má veľa zelených plôch.

Areál ponúka veľa možností pre tých, ktorí si chcú zašportovať alebo sa len zabaviť. Má niekoľko vonkajších bazénov a vnútorný bazén. Recepcia, veľký bazén s oddeleným detským bazénom, masáže, luxusné spa centrum, sauna, turecké kúpele a dažďovú sprchu, ako aj 2 tenisové kurty, ihrisko pre plážový volejbal fitness centrum.

Rezort ponúka reštaurácie Alakart Luscious Garden Restaurant, Drake's Bar and Grill, Bamboo Bar, Sky bar s úchvatným panoramatickým výhľadom na more, lobby bar a Pool Bar (bar pri bezéne).

Konferenčná miestnosť vhodná pre skupiny od 10 do 120 osôb, detské ihrisko.

Ročný poplatok za údržbu: 15 € za m2 celkovej úžitkovej plochy bez DPH.

Údržba spoločných častí zahŕňa:
- údržbu
- údržbu budov
- údržbu zelených plôch komplexu
- údržbu bazénov
- coleročné stráženie komplexu

V pešej dostupnosti je množstvo obchodov, reštaurácií a iných služieb. V blízkosti je všetka občianska vybavenosť.

V Komplexe sa nachádza:

Pláž: 150 m
Autobusová zastávka: 300 m
Supermarket: 200 m
Letisko: Letisko Burgas 20 km / Letisko Varna 100 km
5 km od Nesebru a Slnečného pobrežia.

Naša realitná kancelária ako jedna z mála pôsobí v Bulharsku celoročne. Máme tu k dispozícii slovensky a česky hovoriacich realitných maklérov.

O letovisku Ravda.

Ravda je malé bulharské letovisko nachádzajúce sa medzi letoviskami Aheloy a Nesebarom na pobreží Čierneho mora s peknými plážami a pokojnou atmosférou.

Ravda je dodnes známa ako obľúbené miesto na rekreáciu detí, mládeže a rodín s deťmi. Najčistejšie pláže a čerstvý vzduch sú dôležitými podmienkami pre pokojnú rodinnú dovolenku. V blízkosti sa nachádza architektonicky bohaté letovisko Nesebar a najväčšie letovisko v Bulharsku. Letisko Burgas je vzdialené 25 km, mesto Burgas 30 km. Všade sa dostanete pravidelnou mestskou dopravou. Dobré dopravné spojenie je do Nessebaru, na pobrežie Slnečného mora, do Burgasu a Varny.

Letovisko Ravda je známe svojimi dostupnými cenami. Ravda je TIP na prijemnú a lacnú dovolenku. Nespornou výhodou je, že v Ravde sú  pomerne nízke ceny za služby (ubytovanie, reštaurácie a obchody a pod.). Medzi Ravdou a Nesebarom je veľký aquapark.

Ponúkame na prenájom apartmány v letoviskách Slnečné pobrežie Sveti Vlas, Aheloy, Ravda a Pomorie!

Priestranné štúdio v 5 hviezdičkovom Emerald SPA rezorte, Ravda

63900

Výhľad:
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

bottom of page