top of page
Predaj apartmánov Pomorie Bulharsko
Pomorie

Poloostrov s unikátnou klímou, liečivým bahnom, plážou s čiernym pieskom sa nachádza len 5 km od letiska. Na brehu Pomorského jazera je otvorené Múzeum soli. Je to jediné miesto v Bulharsku, kde sa naďalej prevádzkujú soľné bane využívajúce staré technológie výroby soli. Je obľúbeným kúpeľným strediskom navštevovaným v lete aj v zime. Letisko Burgas je vzdialené 9,3 km, Slnečné pobrežie 20 km a najbližší aquapark Sunset 1,8 km.

Predaj apartmánov Slnečné pobrežie Bulharsko
Slnečné pobrežie

Je najväčšie, najznámejšie a najvyhľadávanejšie letovisko v krajine, s dlhými a širokými plážami. Taktiež miestnymi nazývaná ,,Bulharská Ibiza,, pre svoj rušný nočný život, preto je obľúbené predovšetkým medzi mladými ľuďmi. Historické mesto Nesebar je vzdialené 4,5 km, letisko Burgas 26,1 km a aquapark Action 2 km.

Predaj apartmánov Alehoy Bulharsko
Aheloy

Letovisko, ktoré v posledných rokoch zažíva veľký progres. Nachádza sa vo východnom Bulharsku medzi hlavným prístavom Burgas na juhu a rušnými turistickými centrami Nesebaru. Pláže sú veľmi pokojné a nepreplnené turistami. Deti určite poteší aquapark Nessebar len 4,2 km a turistická atrakcia Camel Park vzdialená len 4,9 km od centra Aheloy. Letisko Burgas sa nachádza 17,8 km, historický Nesebar 7,6 km a rušné Slnečné pobrežie len 7,8 km. Najznámejšie rezorty sú Midia resort a Marina Cape. Oba rezorty sú v prvej línii v tesnej blízkosti pláže.

Predaj apartmánov Ravda Bulharsko
Ravda

Obľúbené letovisko, ktoré je známe svojou promenádou a stánkami so suvenírmi, kaviarňami, či reštauráciami. Oproti väčším mestám má Ravda nižšie ceny za jedlo, pitie a nákupy. Je to kľudné mesto s piesočnatými plážami a pozvoľným vstupom do mora. Rodiny s deťmi poteší najväčší Aquapark Nessebar vzdialený len 2,3 km od centra a letisko Burgas len 21,5 km. Najznámejší rezort v letovisku je SPA Emerald 5*.

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Predaj apartmánov Sveti Vlas Bulharsko
Sveti Vlas

Príjemné, pokojné a rozvíjajúce sa mestečko s krásnou okolitou prírodou na severe od zálivu. Ponúka pieskové pláže a najdlhšou je pláž Central. Veľkou atrakciou je plavba pirátskou loďou Black Sam z prístavu Marina Dinevi. Ak zatúžite po ruchu, Slnečné pobrežie je vzdialené len 1,6 km. Chodí tam pravidelná autobusová doprava, no viete sa tam dopraviť aj trajektom. Pre deti sú  v blízkosti 2 aquaparky. Action 5,3 km a Atlantida 6 km. Letisko Burgas sa nachádza 32 km a Nesebar, ktorý patrí k lokalitám svetového dedičstva UNESCO je vzdialený 10 km.

Bulharské lokality

bottom of page