top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

80 500€ / 2 izbový apartmán s výhľadom na more a bazén v Rajskej záhrade vo Svetom Vlase / BulharskoPredstavujeme Vám apartmán s jedinečným výhľadom na more v záhrade Eden - Saint Vlas.

Apartmán je nezariadený. Komplex Garden of Eden sa nachádza na prvej línii mora, má vlastnú pláž a v bezprostrednej blízkosti hraničí s ihličnatými a listnatými lesmi. Architektúra je v tradičnom štýle s charakteristickými škridlovými strechami v kombinácii dreva a kameňa. Súčasťou komplexu je tropická záhrada, množstvo kvetinových záhonov, uličiek, mostíkov a altánkov. Na brehu je postavené malé mólo.


Nachádza sa na 3. poschodí.

Plocha - 63 m2.


Apartmán pozostáva zo spálne, obývacej izby, kúpeľne, terasy. Kúpeľňa je kompletne vybavená vaňou, WC, umývadlom a bojlerom.


Cena: 80 500€
Komplex sa nachádza v blízkosti Slnečného pobrežia. K dispozícii je 7 vonkajších bazénov s časťami pre deti, ako aj 4 bary a cukráreň pri bazéne. Strešný bar Vista ponúka krásny panoramatický výhľad. Väčšina barov má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste sú 3 rôzne reštaurácie, ktoré podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne. Komplex Garden of Eden ponúka 24-hodinovú izbovú službu a fitnescentrum s wellness centrom, krytým bazénom a tenisovými kurtmi, ktoré môžete využívať za príplatok. Na mieste sú k dispozícii ďalšie služby, ako je čistiareň, supermarket, organizované výlety a požičovňa áut. Infraštruktúra a občianska vybavenosť v komplexe: 3 reštaurácie (rybia, pizza-cestovinová reštaurácia Paradise); írsky bar a bar so živou hudbou; 8 bazénov s kaskádovými vodopádmi a celoročné obchody s krytými bazénmi; Tenisové kurty; podzemné parkovisko pre 150 áut; Fitness centrum, sauna, SPA, kozmetické centrum; Piazza - námestie s kaviarňou a reštauráciou; Fontány, sochy; Vodný odrazový mostík, ležadlá, slnečníky, plážový bar; Obchodné centrum; Breh. Veľmi dobrá investícia na osobné použitie a prenájom! Pre viac info píšte alebo volajte.V spolupráci s našou spoločnosťou získavate:

  • bezplatný právny servis

  • odvoz z letiska

  • bezplatne ubytovanie na 3 noci

  • odvoz na letisko

  • poradenstvo a právne poradenstvo

  • garantovaný výnos z prenájmu nehnuteľnosti

  • správa apartmánu


KONTAKT


Viktor Chovanec

INTU-8

174 views
bottom of page