top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Bulharsko perla Čierneho mora...Vedeli ste že...


Bulharsko je krajina ležiaca na Balkánskom poloostrove, kde spája geograficky i kultúrne Európu s Áziou. Vďaka tomu má naozaj bohatú a rozmanitú históriu a pamiatky. V krajine možno nájť grécke, rímske, byzantské pamiatky ako kostoly, chrámy, kúpele, pevnosti i hrobky.


Bulharsko je rôznorodou krajinou aj v ponuke krajinných scenérií. Ponúka takmer 400 km nádherného pobrežia Čierneho mora. Tu sú najvyhľadávanejšie letoviská s krásnymi piesočnatými plážami ako Slnečné pobrežie, Zlaté piesky, Primorsko, Pomorie či Nessebar. Vnútrozemie Bulharska je typické zalesnenými stráňami hôr, skalami, riečnymi údoliami a jaskyňami.Základné informácie

Časové pásmo: UTC + 2 hodiny

Počet obyvateľov: 7,3 milióna

Hlavné mesto: Sofia

Jazyk: Bulharčina

Mena: Bulharský lev / BGN

Menový kurz: 1€ = 1,96 BGN

Euro: plánované od roku 2025Počasie

V Bulharsku je jemné prechodné stredomorské podnebie so štyrmi ročnými obdobiami. Letá sú suché a teplé, zimy studené so snehom. Priemerná ročná teplota sa pohybuje na úrovni 10,5°C, letné teploty v rozmedzí okolo 20 - 30°C, zimné teploty v rozmedzí -4 až 6°C.Nepremeškajte šancu na dobrú investíciu a kontaktujte nás ešte dnes.

Veľmi radi Vám poskytneme všetky dôležité informácie a zároveň Vás radi pozveme do Bulharska, kde Vám priamo na mieste ukážeme nehnuteľnosti podľa Vašich požiadavok.


S pozdravom váš tím Reality pri mori.
Maklér:

Marcel Ďuriš

Tel: +421 948 464 383
92 views

Comentários


bottom of page