top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Bulharsko - Realitný skokan roku 2024 a vaša cesta k vysnívanej nehnuteľnosti


V posledných rokoch sa Bulharsko stáva čoraz obľúbenejšou destináciou pre kúpu nehnuteľnosti pri mori. A práve rok 2024 sa predpokladá ako rok, kedy Bulharsko dosiahne významný nárast v oblasti realitného trhu, čo ho predurčuje na realitného skokana roka. Dôvodov, prečo sa oplatí investovať do bulharských nehnuteľností, je viacero.


Po prvé, Bulharsko ponúka relatívne nízke ceny nehnuteľností v porovnaní s inými európskymi destináciami pri mori. To z neho robí atraktívnu lokalitu pre investície, či už hľadáte dovolenkový byt, dom na trvalé bývanie alebo objekt s potenciálom príjmu z krátkodobého prenájmu.Po druhé, Bulharsko je známe svojimi nádhernými plážami a príjemným podnebím, čo je ideálne pre relaxačné pobyty a turistiku. Tieto faktory zvyšujú potenciál pre turistický prenájom a zaručujú, že vaša investícia môže prinášať zisk počas celého roka.Po tretie, vstup Bulharska do Eurozóny a predpokladané zlepšenie ekonomickej situácie v krajine signalizujú potenciál pre rast hodnoty nehnuteľností. Tieto makroekonomické zmeny môžu výrazne ovplyvniť dopyt po nehnuteľnostiach a ich cenách.Po štvrté, Bulharsko je výhodné aj z pohľadu nízkych životných nákladov a dostupnosti služieb, čo je lákavé pre mnohých dôchodcov a ľudí hľadajúcich miesto pre pokojný život.


Avšak, nákup nehnuteľnosti v zahraničí môže byť komplikovaný bez znalosti miestneho trhu, legislatívy a jazyka. Preto je tu naša spoločnosť Reality pri mori, ktorá vám zabezpečí kompletný servis spojený s nákupom nehnuteľnosti.


Ponúkame:

- Kompletné poradenstvo pri výbere nehnuteľnosti, ktoré zodpovedá vašim potrebám a rozpočtu.

- Právne služby zabezpečujúce, že všetky aspekty nákupu sú v súlade s bulharskými zákonmi.

- Pomoc pri vybavovaní financovania a hypoték, ak je to potrebné.

- Asistenciu pri prenájme a správe nehnuteľnosti, vrátane marketingu a údržby.


Naším cieľom je uľahčiť proces nákupu a zabezpečiť, aby vaša investícia bola bezpečná a zisková. S odborným tímom Reality pri mori máte možnosť stať sa hrdým majiteľom nehnuteľnosti v Bulharsku pri mori, ktorá nielen poskytne útočisko pre vaše vlastné využitie, ale tiež môže byť zdrojom stabilného príjmu.Rok 2024 je ideálny čas na to, aby ste sa stali súčasťou realitného boomu v Bulharsku. S nami môžete byť svedkom toho, ako vaša investícia rastie a prináša ovocie v tejto vzostupnej európskej destinácii. Nechajte sa zlákať čarom bulharského pobrežia a investujte múdro s partnerom, ktorý vám poskytne potrebnú podporu a dôveru.


Michal Kubošek

Tel: +421 905552888

361 views
bottom of page