top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Exkluzívny luxusný mezonet s panoramatickým výhľadom na more v rezorte Alex Beach Na Svetom Vlase.


Máme pre Vás skutočne unikátnu ponuku, ktorá je ako stvorená pre tých, ktorí si chcú užívať luxus a krásu pobrežia priamo z pohodlia vlastného domova.
Vo výhradnej ponuke našej realitnej spoločnosti Reality pri mori máme pre Vás mezonet s nadmieru luxusným výhľadom, ktorý sa nachádza priamo v rezorte Alex Beach na 4. a 5. poschodí. Tento úchvatný apartmán ponúka panoramatický výhľad na more a západy slnka, ktoré si môžete užívať priamo z veľkej strešnej terasy s vírivkou.Dispozícia mezonetu je veľmi dobre riešená a ponúka 2 spálne, priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou, WC, kúpeľňu, balkón a veľkú strešnú terasu o rozlohe 80m2. Celková rozloha mezonetu je 265m2.Mezonet sa predáva kompletne zariadený za cenu 259 900 €, vrátane všetkých poplatkov. Žiadne ďalšie investície Vás už nečakajú.Rezort Alex Beach ponúka nielen luxusné bývanie, ale aj vlastný bazén, kaviareň a veľmi kvalitnú reštauráciu. Pláž sa nachádza priamo pod rezortom a parkovisko pred rezortom je pre majiteľov bytov bezplatné.


Lokácia:

8256 Робинзон, Sveti Vlas, Bulharsko
Ak Vás táto ponuka zaujala, môžeme Vám zaslať videoobhliadku a poskytnúť viac informácií. Rovnako sa dá kúpa mezonetu rozložiť na 3 splátky.Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť a kontaktujte nás.Tešíme sa na spoluprácu s Vami.S pozdravom,


Michal Kubošek

Tel: +421 90555288892 views

Comments


bottom of page