top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Ideálna možnosť kúpy apartmánu priamo na pláži formou splátok s akontáciou od 10% z ceny apartmánu.Zároveň Vám ponúkame garantovaný výnos z vášho apartmánu.

Predstavujeme Vám možnosť kúpy luxusnej nehnuteľnosti na pobreží, s garantovaným výnosom z prenájmu!

Platbu je možné rozložiť až do 10 rokov. S radosťou oznamujeme, že môžeme ponúknuť kúpu apartmánu v Aparthoteli pri mori, na splátky, s garantovaným výnosom z prenájmu! Ide o jedinečnú ponuku. Majiteľ môže svoj apartmán mať pre vlastnú potrebu a užívať si tak dovolenku so svojimi blízkymi na malebnom pobreží Čierneho mora. Alebo ho prenajímať a zaistiť si tak garantovaný príjem.


Pokiaľ máte záujem o stabilný a garantovaný výnos z prenájmu vašej nehnuteľnosti, tak Vám predstavujeme nasledujúce možnosti:


A/ Garantovaný výnos z prenájmu 5,35 %. Zmluvu je možné vytvoriť až na 5 rokov. Výška zisku z prenájmu je vypočítaná z predajnej ceny nehnuteľnosti. Príjem je vyplácaný majiteľovi každoročne po skončení sezóny letných dovoleniek, v polovici októbra. Počas platnosti uzatvorenej zmluvy je apartmán v správe zmluvnej spoločnosti a majiteľ nemá právo ho sám využívať.

B/ Garantovaný výnos z prenájmu 3,45 %. Zmluvu je možné vytvoriť až na 5 rokov. Výška zisku z prenájmu je vypočítaná z predajnej ceny nehnuteľnosti. Prenájom je stanovený na 2 po sebe idúce mesiace v roku, z ktorých jeden musí byť júl alebo august. Okrem týchto dvoch mesiacov smie apartmán voľne užívať jeho majiteľ. V ponuke sú Aparthotely na pobreží Čierneho mora, v oblasti mesta Burgas. Tu sa nachádzajú jedny z najlepších luxusných Aparthotelov v Bulharsku podľa hodnotenia na Bookingu a Tripadvisore. Výborná lokácia komplexu zaisťuje úchvatný výhľad na more. Blízkosť mora dopĺňajú lesy s turistickými trasami a hory. Areál komplexu je veľký, uzavretý a strážený. Ponúka mnohé priestranstvá so zeleňou a dostatok priestoru pre prechádzky a voľný čas.


Pre deti je pripravený bohatý program a pre dospelých miesta na oddych a relaxáciu. V areáli sa nachádza: Bazény s vodnými šmykľavkami; Športoviská, voľne prístupné spoločenské hry:air hockey, stolný futbal a stolný tenis; Vynikajúce stravovacie zariadenie vo forme buffetu, a-la-carte, snack-baru či vodného baru. Reštaurácia v komplexe patrí medzi tie najlepšie v rámci Sunny Beach a Sveti Vlas rezortov. Neustále sú k dispozícii zamestnanci na recepcii, každý deň 24 hodín. Apartmány sú plne vybavené, útulné a pohodlné. Navyše ponúkajú dokonalý výhľad z terasy na more. Vybavené sú všetkým nábytkom.


Hotel je nový, vystavaný z kvalitných materiálov a spĺňa vysoké hygienické štandardy.

Teraz máte teda možnosť zakúpiť apartmán v najlepšom komplexe na bulharskom pobreží. Bezpochyby si toto miesto zamilujete Vy aj vaša rodina.


Ceny apartmánov sa pohybujú od 66 000 do 600 000 euro, vyberať je možné od malých útulných garsónok až po luxusné apartmány s 3 spálňami.

Majitelia apartmánov musia každoročne platiť nasledujúce poplatky a dane: Poplatok za správu a údržbu je 14,50 euro za meter štvorcový ročne; Televízne a internetové pripojenie a údržba prístupových kariet je 215 eur ročne; Výška poistenia garsónky je 40 euro, pri apartmáne s oddelenou spálňou je to 50 euro a pri väčších apartmánoch 60 euro ročne; Poplatok za elektrinu, plyn, vodu a odvoz odpadu je 30 euro mesačne. Daň z nehnuteľnosti a poplatok za odpad je platený zmluvnou spoločnosťou a v rovnakej výške, akú stanovuje obec Nesebar. Za prípadné opravy, rekonštrukcie budov, alebo prístavby v areáli, majitelia apartmánov ďalšie poplatky neplatia. Za príplatky ponúka Aparthotel množstvo doplnkových služieb. Apartmány a celý komplex sú vhodné na celoročný pobyt.MOŽNOSTI FINANCOVANIA


Poskytujeme splátkový predaj nehnuteľnosti v rovnomerných mesačných platbách po dobu až 10 rokov. Akontácia je od 10%. Jedná sa súkromné ​​financovanie – bez preukázania príjmu – s maximálnou dobou výplaty úveru 10 rokov. Bezúročné obdobie až 12 mesiacov. Zaisťujeme splátkový predaj plne funkčných luxusných apartmánov (z našej ponuky) s vonkajšími bazénmi a všetkým vnútorným vybavením. Možnosť výnosu z nájomného. Konečná cena nie je zaťažená províziou realitnej kancelárie. Čo na to potrebujete? Iba platný doklad totožnosti!


Ak sa rozhodnete zakúpiť nehnuteľnosť od našej spoločnosti, ponúkame niekoľko možností financovania:

Pri kúpe nehnuteľnosti môžete využiť naše veľmi výhodné splátkové kalendáre:


Štandardná schéma odloženej platby:


– 10 % z ceny splatnej pri podpise predbežnej zmluvy;

– 10 % z ceny do 3 mesiacov po prvej splátke;

– 10 % z ceny do 3 mesiacov po druhej splátke;

– 10 % z ceny do 3 mesiacov po tretej splátke;


Zvyšných 60 % je možné zaplatiť pomocou odložených platieb:


– Do jedného roka od podpísania predbežnej zmluvy – odložená platba bez úroku;

– Odložená splátka až 5 rokov s ročným úrokom 6,5 %;

– až 10 rokov odložená splátka s 9,7 % ročným úrokom;


Byt je možné užívať /prenajímať/ po zaplatení 10% z kúpnej ceny. Podpísanie notárskeho zápisu sa uskutoční po úplnom zaplatení bytu.


V spolupráci s našou spoločnosťou získavate
  • bezplatný právny servis

  • odvoz z letiska

  • bezplatne ubytovanie na 3 noci

  • odvoz na letisko

  • poradenstvo a právne poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti

  • garantovaný výnos z prenájmu nehnuteľnosti

  • správa apartmánu

  • v ponuke máme štúdiá, ale aj 1 a 2 spálňové apartmány. Všetky apartmány sa predávajú kompletne zariadené a prispôsobené na celoročné bývanie

 
Kontakt

Pre viac informácií alebo ohľadom vytvorenia ponuky financovania nás prosím kontaktujte.