top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Investovanie do nehnuteľnosti v Dubaji: Luxus, ktorý sa oplatí


S radosťou vám oznamujeme, že v nadväznosti na váš dopyt, rozširujeme naše portfólio o atraktívnu destináciu - Dubaj. Tí z vás, ktorí už majú s týmto dynamickým mestom skúsenosti, sú pravdepodobne oboznámení s jeho nehnuteľnostným trhom. Pre všetkých ostatných však máme pár presvedčivých dôvodov, prečo je investícia do nehnuteľnosti v Dubaji taká výhodná.


 1. Najrýchlejšie rastúca ekonomikaDubaj je známy svojou rýchlo sa rozvíjajúcou ekonomikou. Vďaka strategickému plánovaniu a diverzifikácii od ropného priemyslu sa mesto stalo centrom pre obchod, financie a turizmus. Tento ekonomický rast vytvára ideálne podmienky pre investície, nakoľko s prílivom obchodníkov, expatov a turistov neustále rastie dopyt po nehnuteľnostiach.


 2. Možnosť nakupovať aj na splátky už od 10% z cenyJednou z najatraktívnejších charakteristík investovania do dubajského realitného trhu je flexibilita v platobných možnostiach. S možnosťou nakupovať na splátky a vstupnými poplatkami už od 10% celkovej ceny nehnuteľnosti, je investícia prístupná aj pre tých, ktorí by inak nemohli zaplatiť celú sumu naraz.


 3. Luxus na každom krokuDubaj je synonymom pre luxus a prepych. Od nádherných pláží, cez špičkové hotely, až po svetoznáme obchodné centrá a výškové budovy, ako je Burj Khalifa, Dubaj ponúka nehnuteľnosti, ktoré sú vrcholom luxusu a komfortu. Investícia sem znamená zabezpečenie si kúsku tejto prestíže.


 4. Veľmi veľké zhodnotenie nehnuteľnostiVďaka nepretržitému rozvoju a rastúcemu dopytu, nehnuteľnosti v Dubaji sa tešia vysokému zhodnoteniu. Mnoho investorov zaznamenalo výrazný nárast hodnoty svojich nehnuteľností v krátkom časovom horizonte, čo Dubaj činí jedným z najvýhodnejších trhov pre investície v nehnuteľnostiach.


 5. Až 15% výnosu z prenájmuDubaj nie je len o kapitálovom raste; poskytuje aj vynikajúce príležitosti pre príjem z prenájmu. S výnosmi, ktoré môžu dosahovať až 15% ročne, je to výrazne viac ako priemerné výnosy v mnohých iných mestách po celom svete. Takýto pasívny príjem môže byť značným prínosom pre vaše finančné portfólio.


Pre tých, ktorí hľadajú viac informácií alebo sú pripravení investovať, náš tím odborníkov je tu, aby vám poskytol podrobné poradenstvo a sprievod na ceste k vlastníctvu nehnuteľnosti v tomto fascinujúcom meste. Nech už máte záujem o moderné byty, luxusné vily alebo komerčné priestory, Dubaj ponúka širokú škálu možností pre každého investora.Kontaktujte nás ešte dnes a objavte, ako môžete získať kúsok dubajskej dynamiky do svojho investičného portfólia.


Tel: +421 911 230 232


184 views

Comentários


bottom of page