top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

47 000 € / 1. izb. apartmán s výhľadom na park a hory v prestížnom 5* SPA komplexe, Ravda Bulharsko

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľmi peknú a priestrannú garsónku 1kk (55m2) s balkónom s úchvatným výhľadom na park a hory vo veľmi štýlovom a prestížnom 5***** rekreačnom SPA-komplexe s niekoľkými vonkajšími bazénmi. Nachádza sa priamo pri mori.


Aktuálne je cena len 47000 EUR.

Štúdio sa nachádza na 5 poschodí vo veľmi pekne udržiavanom rekreačnom apartmánovom komplexe s niekoľkými vonkajšími bazénmi, ktorý sa nachádza len 100 m od mora v letovisku Ravda v Bulharsku. Komplex Resort & Spa Ravda, ktorý sa nachádza na pobreží Čierneho mora v jednom z najkrajších letovísk v Bulharsku, Ravda, v tichej oblasti neďaleko rušného rekreačného strediska.


Aparthotel Resort & Spa Ravda uspokojí všetkých náročných klientov, ktorí hľadajú pokoj a pohodlie. Rezort je výbornou voľbou ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre páry a skupiny. Pláž sa nachádza len pár krokov od rezortu. Rezort je ideálny pre rodiny a páry. Komplex má veľa zelených plôch.

Areál ponúka veľa možností pre tých, ktorí si chcú zašportovať alebo sa len zabaviť. Má niekoľko vonkajších bazénov a vnútorný bazén. Recepcia, veľký bazén s oddeleným detským bazénom, masáže, luxusné spa centrum, sauna, turecké kúpele a dažďovú sprchu, ako aj 2 tenisové kurty, ihrisko pre plážový volejbal, fitness centrum.


Rezort ponúka reštaurácie Alakart Luscious Garden Restaurant, Drake's Bar and Grill, Bamboo Bar, Sky bar s úchvatným panoramatickým výhľadom na more, lobby bar a Pool Bar (bar pri bazéne). Konferenčná miestnosť vhodná pre skupiny od 10 do 120 osôb, detské ihrisko.


Ročný poplatok za údržbu: 15 € za m2 celkovej úžitkovej plochy bez DPH.


Údržba spoločných častí zahŕňa:
 • údržbu

 • údržbu budov

 • údržbu zelených plôch komplexu

 • údržbu bazénov

 • celoročné stráženie komplexu

 • V pešej dostupnosti je množstvo obchodov, reštaurácií a iných služieb. V blízkosti je všetka občianska vybavenosť.


Výhody:

 • Pláž: 150 m

 • Autobusová zastávka: 300 m

 • Supermarket: 200 m

 • Letisko: Letisko Burgas 20 km / Letisko Varna 100 km

 • 5 km od Nesebru a Slnečného pobrežia.


Naša realitná kancelária ako jedna z mála pôsobí v Bulharsku celoročne. Máme tu k dispozícii slovensky a česky hovoriacich realitných maklérov.


O letovisku Ravda

Ravda je malé bulharské letovisko nachádzajúce sa medzi letoviskami Aheloy a Nesebarem na pobreží Čierneho mora s peknými plážami a pokojnou atmosférou.

Ravda je dodnes známa ako obľúbené miesto na rekreáciu detí, mládeže a rodín s deťmi. Najčistejšie pláže a čerstvý vzduch sú dôležitými podmienkami pre pokojnú rodinnú dovolenku. V blízkosti sa nachádza architektonicky bohaté letovisko Nesebar a najväčšie letovisko v Bulharsku. Letisko Burgas je vzdialené 25 km, mesto Burgas 30 km. Všade sa dostanete pravidelnou mestskou dopravou. Dobré dopravné spojenie je do Nessebaru, na pobrežie Slnečného mora, do Burgasu a Varny.


Letovisko Ravda je známe svojimi dostupnými cenami. Je TIP na prijemnú a lacnú dovolenku. Veľkou výhodou je, že v Ravde sú pomerne nízke ceny za služby (ubytovanie, reštaurácie, obchody a pod.). Medzi Ravdou a Nesebarom je veľký aquapark.


Ponúkame na prenájom apartmány v letoviskách Slnečné pobrežie

Sveti Vlas, Aheloy, Ravda a Pomorie!


Chcete výhodne investovať voľné financie, zabezpečiť si príjem z prenájmu alebo kúpiť nehnuteľnosť pre vlastnú potrebu? Pozývame Vás na zváženie našej ponuky a kúpu bytu v rezidenčnom komplexe priamo na pláži.


info@realityprimori.sk


201 views
bottom of page