top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Slnečné pobrežie - najväčšie letovisko v Bulharsku.

Nachádza sa v zálive v tvare polmesiaca medzi mestom Nesebar a letoviskom Sveti Vlas. Vďaka stovkám hotelov, početným zábavným a stravovacím zariadeniam, obchodom a rozvinutej infraštruktúre môže rezort v súčasnosti prijať tisíce turistov.

Pozriete si ako to tam aktuálne vyzerá - Webová kamera

Podnebie

sa tu vyznačuje horúcim letom a priemernými júlovými teplotami 22-23° С. Plážová línia je dlhá viac ako 10 km a na niektorých miestach je široká viac ako 60 metrov. Jemný piesok, prírodné pieskové duny a postupne sa prehlbujúce morské dno lákajú tisíce turistov z celého sveta. Pláž Slnečné pobrežie je držiteľom ceny Modrá vlajka za rok 2011 – ocenenie za čisté prostredie.

Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Sunny_Beach
Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Sunny_Beach

Možnosti ubytovania

v areáli sú mimoriadne rozmanité – nachádzajú sa tu luxusné päťhviezdičkové komplexy, ale aj rôzne kategórie hotelov, víl, penziónov, apartmánových hotelov a pod. Stravovacie a zábavné zariadenia v rezorte sa rátajú na stovky a ponúkajú rozmanitú bulharskú a medzinárodnú kuchyňu.

Kluby a diskotéky

Slnečného pobrežia sú známe a známe po celom svete. Hosťami sú tu často obľúbení dídžeji a interpreti a ich párty lákajú množstvo mladých ľudí.


Zábavu turistov zaručujú rozmanité atrakcie – vodné športy, surfovanie, plážový volejbal, aquapark, bowling, rôzne inštalácie pre deti a pod.

Rezort sa etabloval aj ako jeden z najväčších v krajine

ktorý ponúka skvelé podmienky pre konferenčnú a obchodnú turistiku. Veľké hotely majú veľké konferenčné miestnosti a zariadenia, ktoré sú potrebné pre tieto typy služieb.

V tesnej blízkosti sa nachádza mesto Nesebar.


Vďaka početným kultúrnym pamiatkam je zaradený do zoznamu kultúrnych pamiatok UNESCO. Najväčší jachtársky prístav na bulharskom pobreží Čierneho mora sa nachádza v neďalekom letovisku Sveti Vlas.
 

Aj Váš domov môže byť pri mori


151 views

Comments


bottom of page