top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Vlastniť apartmán v Bulharsku pri mori nebolo nikdy jednoduchšie.


Predstavujeme vám exkluzívnu ponuku apartmánov pri mori v Bulharsku, ktoré si teraz môžete dovoliť za bezkonkurenčné podmienky. Stačí uhradiť akontáciu vo výške len 6000€ a apartmán môžete ihneď začať využívať. Či už hľadáte miesto na relax pri mori alebo investičnú príležitosť, táto ponuka je ako stvorená práve pre vás.Flexibilné splátky podľa vašich potrieb:


- Možnosť splácať až 10 rokov. - Splátky si môžete rozvrhnúť mesačne alebo polročne, podľa toho, čo vám vyhovuje.Prečo kúpiť apartmán v Bulharsku práve teraz?


- Kúpa apartmánu v Bulharsku ešte nikdy nebola jednoduchšia. - Investícia do nehnuteľnosti pri mori je výhodná nielen pre vaše letné pobyty, ale aj ako zdroj príjmu z prenájmu. - Apartmány sa nachádzajú v atraktívnych lokalitách s výhľadom na more a prístupom k plážam.Nečakajte a rezervujte si svoj vysnívaný apartmán ešte dnes!


Pre viac informácií a podrobnosti o ponuke navštívte našu webovú stránku www.Realityprimori.sk alebo nás kontaktujte priamo na telefónnom čísle +421 905552888.


Nechajte si poradiť od našich skúsených realitných poradcov a urobte prvý krok k vlastnému apartmánu pri mori už dnes!תגובות


bottom of page