top of page
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Získajte Apartmán v Green Fort Suites Na Splátky Bez Úroku Až na 7 rokov! Slnečné Pobrežie / Bulharsko


Špeciálna ponuka na apartmány Green Fort Suits platná do 01.06.2024 – ponúkame vám 7-ročný odklad splátok do júna 2031 BEZ úroku!Green Fort Suites je najnovším rezidenčným komplexom Fort Knox Company. Objektívne najlepšie a najpreferovanejšie miesto na celom bulharskom pobreží Čierneho mora.


Tieto krásne apartmány sa nachádzajú v elitnej štvrti Slnečného pobrežia – „Zora“ a ponúkajú zaručený výhľad na more.

Pred očami máte centrálnu časť Bulharskej riviéry a celý záliv letoviska Slnečné pobrežie. Z Elenite na Robinson Beach, potom do mesta Sveti Vlas a cez jeho prístav sa pohľad presúva na pobrežie Slnečného pobrežia, aby sa napokon spojil s perlou Čierneho mora – mestským múzeom Nesebar.Jedinečnosť je v polohe – vzduch nádhernej hory Stara Planina lieči a prináša dlhovekosť a more jemne šumí doslova pod nohami. Dovolenka sa stáva nezabudnuteľnou s plážou vzdialenou 1-2 minúty chôdze a jemnou piesočnatou plážou širokou viac ako 50 metrov.


Prejdite sa pozdĺž pobrežia do starého mesta Nesebar a nechajte sa fascinovať jeho históriou. V blízkosti sa nachádza malebný prístav pôvabného mestečka St. Vlas, ako aj početné reštaurácie, supermarkety, obchody a lekárne. Desať minút jazdy autom sú hlučné diskotéky Slnečného pobrežia a všetko, čo od mestskej infraštruktúry potrebujete na dlhý a pokojný pobyt. Na území areálu je zabezpečené parkovanie pre hostí vrátane nadzemných a podzemných parkovacích miest, ktoré je možné odkúpiť do vlastníctva.Apartmány sú rôznej veľkosti: jednoizbové s rozlohou 40-60 metrov, dvojizbové s rozlohou 55-100 metrov, trojizbové (apartmány s dvoma spálňami, z ktorých väčšina má nezabudnuteľný výhľad na more ) – s rozlohou 80 až 110 metrov štvorcových. Minimálne percento spoločných častí. Útulný bazén v strede priestranného dvora, detské ihrisko, veľká plocha plánovaná na terénne úpravy. Majiteľom a hosťom komplexu je k dispozícii recepcia a 24-hodinová ostraha. Hľadáte byt na trvalé bývanie, investíciu, rodinnú dovolenku, byt na úspešný prenájom?


Green Fort Suites – najlepší rezidenčný komplex na bulharskom pobreží Čierneho mora 2025!
Maklér:

Michal Kubošek

Tel: +421 905552888

mail: Bulharskoreality@gmail. com

1,519 views

Comentarios


bottom of page