top of page

Čo na to potrebujete? Iba platný doklad totožnosti.

Základnou možnosťou je kúpa formou úhrady celej kúpnej ceny. Ak uhradíte rezervačnú zálohu, nehnuteľnosť nadobudne status "rezervované" a nebude umožnené inému záujemcovi túto nehnuteľnosť kúpiť. Štandardne rezervujeme na 1 mesiac. Záloha je prenosná na iné nehnuteľnosti v prípade že nekúpite rezervovanú nehnuteľnosť.

Možnosti financovania

Rezervačná záloha

2 000 EUR

Splatenie do 1 roka od podpísania zmluvy 0 % úrok.

Splatenie do 5 rokov s úrokom 6,5 % ročne.

Splatenie do 10 rokov s úrokom 9,7 % ročne.

Možnosť užívania alebo prenájmu apartmánu už po zaplatení 20% z kúpnej sumy.

Vyberte si sami, ako dlho budete splácať.

bezplatný právny servis

odvoz na aj z letiska

bezplatné ubytovanie na 3 noci

právne poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti

garantovaný výnos pri zhodnotení nehnuteľnosti

správa apartmánu

Benefity pre každého klienta

Bezúročné obdobie až 12 mesiacov

Odložte si vyplatenie na neskôr

Vieme flexibilne ponúknuť splátky na každú nehnuteľnosť. S takouto požiadavkou nás prosím kontaktujte. Možnosť splátkového predaja sa môže zmeniť, preto klientom odporúčame informovať sa u maklérov, či je takáto možnosť aktuálna.

Zaisťujeme splátkový predaj plne funkčných luxusných apartmánov s vonkajšími bazénmi a všetkým vnútorným vybavením. Možnosť výnosu z prenájmu. Konečná cena nie je zaťažená províziou realitnej kancelárie.

Poskytujeme splátkový predaj nehnuteľnosti, v rovnomerných mesačných platbách po dobu až 10 rokov. Súkromné ​​financovanie bez preukázania príjmu. Prvý rok možnosť splatenia bez úroku!

Splátkový predaj

Akontácia od

10 %

Zvyšná suma

90 %

Garantovaný výnos

Pokiaľ máte záujem o stabilný a garantovaný výnos z prenájmu vašej nehnuteľnosti, tak Vám predstavujeme nasledujúce možnosti. Pri väčších investičných zámeroch nás prosím kontaktujte a radi Vám poskytneme podmienky na mieru.

A/ Garantovaný výnos z prenájmu 5,35 %. Zmluvu je možné vytvoriť až na 5 rokov. Výška zisku z prenájmu je vypočítaná z predajnej ceny nehnuteľnosti. Príjem je vyplácaný majiteľovi každoročne po skončení sezóny letných dovoleniek, v polovici októbra. Počas platnosti uzatvorenej zmluvy je apartmán v správe zmluvnej spoločnosti a majiteľ nemá právo ho sám využívať.

B/ Garantovaný výnos z prenájmu 3,45 %. Zmluvu je možné vytvoriť až na 5 rokov. Výška zisku z prenájmu je vypočítaná z predajnej ceny nehnuteľnosti. Prenájom je stanovený na 2 po sebe idúce mesiace v roku, z ktorých jeden musí byť júl alebo august. Okrem týchto dvoch mesiacov smie apartmán voľne užívať jeho majiteľ.

Predaj aparmánov pri mori

Hotovo, ste pripojený.

Pripojte sa

Dostávajte nové ponuky na email

Recenzie našich klientov

bottom of page