top of page

Otázky a odpovede

Vy ste sa pýtali, my sme odpovedali

- Predaj realít pri mori

- Investovanie do nehnuteľností pri mori

- Apartmány v Bulharsku a Turecku

 • Dá sa kupovať na splátky?
  Áno, je takáto možnosť. Mame širokú ponuku apartmánov s možnosťou splácať kúpnu cenu 5 až 10 rokov. Dokonca do jedného roka úplne bezúročne. Viac informácií nájdete tu.
 • Môžem sa stretnúť s maklérom na Slovensku a prebrať všetko osobne?
  Áno, naši makléri sú tu pre Vás. Keďže sa často pohybujú v zahraničí je potrebné si dohodnúť najlepší termín pre nich aj pre Vás. Samozrejmosťou je stretnutie aj v iných krajinách, stačí napísať alebo zavolať. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
 • Chcem si dohodnúť obhliadku, ako na to?
  Sme pripravené pre Vás všetko zabezpečiť. Uveďte prosím, o ktorú ponuku/y máte záujem. Aký dátum by Vám vyhovoval a svoje kontaktné údaje. Budeme Vás spätne informovať o ďalšom postupe. Určite nám zanechajte svoj email prípadne telefónne číslo aby sme mohli komunikovať aj mimo chat.
 • V akom jazyku sú zmluvy?
  Väčšina zmlúv je v českom jazyku. V ostatných prípadoch zabezpečíme preklady certifikovaným prekladateľom. Predaj realít pri mori sa v ničom zásadnom nelíši od kúpy realít na Slovensku.
 • Je možné uskutočniť obchod aj na diaľku? Bez mojej fyzickej prítomnosti?
  Je to možné, bežne takto uskutočňujeme obchody. V dnešnej dobe sú elektronické spôsoby, ako to zvládnuť. Nemajte obavu, že to nezvládnete. Zo skúsenosti vieme, že aj starší klienti, ktorí o sebe pochybovali prešli týmto spôsobom bez stresu. Všetko vysvetlíme, kontaktujte nás.
 • Koľko ma budú stáť poplatky a dane?
  Je to vždy špecifické. V priemere sa dá ale počítať, že na jednorázové poplatky si treba nechať bokom +7% z kúpnej ceny.
 • Oplatí sa stále kupovať?
  Jednoznačne áno. Zhodnotenie tohto druhu nehnuteľností je na úrovniach od 5 až 20% ročne! Investovanie do nehnuteľností pri mori je stále najistejšou voľbou ako zhodnotiť svoje peniaze. Druhým argumentom je príjem z prenájmu, ktorý môže splatiť aj celú nehnuteľnosť.
 • Môžem prenajímať, keď splácam?
  Áno, akonáhle zaplatíte akontáciu vo výške aspoň 20% kúpnej ceny, stávate sa mandatárom a môžete svoju nehnuteľnosť prenajímať.
 • Od akej ceny sú ponúkané apartmány?
  Od 19 000 EUR a vyššie. Vyberať je možné od malých útulných garsónok až po luxusné apartmány so 4 spálňami. Ďalej máme v ponuke aj domy a vily. Výber je pestrý.
 • Budem mať možnosť vidieť naživo čo kupujem?
  Samozrejme! Na naše náklady vybavíme ubytovanie, transfer z aj na letisko. Na obhliadke Vás bude sprevádzať náš maklér.
 • Aké mám istoty, že nejde o podvod?
  Radi sa s Vami stretneme osobne, poskytneme informácie o našej spoločnosti a partneroch. Predložíme všetky potrebné povolenia.
 • Neviem, ktorá lokalita je pre mňa vhodná.
  Na našom webe máme sekciu lokality kde nájdete charakteristiku lokalít. Samozrejme pre viac informácií, sa neváhajte pýtať, čo Vás zaujíma.
Reality v Bulharsku a Turecku
Apartmány pri mori predaj

Obhliadka

Nechajte všetko na nás "aj náklady"

Financovanie?

Zistite ako nakupovať reality

bottom of page